Rekrutacja

Przygotuj się na piątkę

do procesu rekrutacyjnego

Przebieg procesu rekrutacyjnego w 5 krokach:

1. Aplikacja

Ofertę pracy znajdziesz w zakładce aktualne oferty pracy. Swoje CV wyślij na skrzynkę e-mail: rekrutacja@enjoy-school.pl dopisując w polu “Temat wiadomości” numer referencyjny podany w ogłoszeniu lub nazwę stanowiska.

2. Analiza dokumentów

Wszystkie przesłane do nas dokumenty aplikacyjne trafiają do działu HR, gdzie rekruterzy koordynują cały proces rekrutacji. Każde przesłane CV jest analizowane pod kątem profilu zawodowego kandydata, doświadczenia i stawianych wymagań. Jeśli Twoje CV spełnia kryteria wybranego stanowiska – kontaktujemy się z Tobą telefonicznie i umawiamy na spotkanie – w siedzibie Szkoły lub online. Jeżeli aktualnie nie mamy dla Ciebie żadnej propozycji zachowujemy je w naszej bazie danych. Gdy pojawi się oferta lub projekt zbieżny z Twoimi kwalifikacjami i preferencjami – od razu poinformujemy Cię o tym telefonicznie lub mailowo.

3. Rozmowa kwalifikacyjna

Podczas rozmowy nasi rekruterzy będą chcieli poznać zarówno Ciebie, jak i Twoje kwalifikacje oraz preferencje, a także porozmawiać o dotychczasowym doświadczeniu zawodowym. Zweryfikujemy Twoją wiedzę z zakresu wymagań, jakie stawia dane stanowisko. Przedstawimy Ci szczegóły oferty i możliwości, jakie może nieść za sobą współpraca. Jeśli przejdziesz rozmowę pozytywnie, zostaniesz zarekomendowany właścicielowi Szkoły.

4. Rozmowa z metodykiem

Kolejnym etapem jest rozmowa z metodykiem, pod którego podległe będzie omawiane stanowisko. W trakcie rozmowy może zostać zastosowana metoda weryfikacji Twoich umiejętności jak test wiedzy i/lub umiejętności.

5. Zakończenie procesu rekrutacji

Każdy kandydat biorący udział w rozmowach rekrutacyjnych otrzyma informację zwrotną dotyczącą wyniku procesu rekrutacyjnego w formie mailowej lub telefonicznej.

CV w pigułce, czyli jakpoprawnie napisać życiorys:

Każde przedsięwzięcie zaczyna się od pierwszego kroku. Tak samo jest ze zmianą lub poszukiwaniem pierwszej pracy, przed którymi konieczne jest przygotowanie dokumentów aplikacyjnych. Rekruterzy bardzo często otrzymują wiele CV w odpowiedzi na ofertę pracy. Żeby aplikacja przeszła pierwszy etap rekrutacji, musi być kompletna i zawierać szukane przez rekrutera informacje:

Dane osobowe: imię i nazwisko, aktualny numer telefonu, adres e-mail, miejsce zamieszkania (miejscowość i województwo), opcjonalnie datę urodzenia. Te dane są ważne przede wszystkim ze względu na umożliwienie kontaktu rekrutera z kandydatem.

Doświadczenie zawodowe: to najważniejszy element CV. Musi zawierać nie tylko nazwę i czas zajmowanych kolejno stanowisk (od najnowszego), ale także ich opis lub wypunktowanie najważniejszych obszarów odpowiedzialności.

Wykształcenie: Napisz, jakie ukończyłeś/aś uczelnie i jakie masz wykształcenie. Pamiętaj, że można zrezygnować tu z przedstawiania szkoły średniej, jeśli jej profil nie będzie miał znaczenia na przyszłym stanowisku albo kiedy liceum czy technikum ukończyłeś/aś wiele lat temu.

Języki obce: opisują nie tylko znane przez kandydata języki, ale również poziomy ich znajomości. Dobry przykład:

  • język angielski – poziom biegły (C2, potwierdzony certyfikatem)
  • język niemiecki – zaawansowany (C1, w trakcie przygotowania do egzaminu językowego na poziom C2)

Szkolenia, certyfikaty i dodatkowe kwalifikacje: umiejętności potwierdzone dokumentami lub zdobyte poza dotychczasowym doświadczeniem zawodowy, np. kurs opiekuna żłobkowego, kurs animacji dziecięcej, itp.

E-dziennik
E-dziennik ucznia
LangLion
Zapisy
Zapisz się
na lekcję próbną
Zapisy
Piosenka Joeya
dla dzieci