Uczniowie klas 0-3

Pierwsze lata szkoły podstawowej

fundamentem języka angielskiego

Rozpoczęcie edukacji to bardzo ważny moment w życiu małego człowieka. Dlatego tak ważne jest przygotowanie dziecka na tę chwilę i wybranie odpowiedniego momentu na rozpoczęcie kolejnej (lub pierwszej) przygody z angielskim. Po ukończeniu 6-7 roku życia aparat mowy staje się mniej elastyczny i coraz mniej chłonny, ale wciąż na tyle otwarty aby bez większych problemów zdobywać wiedzę. Dziecko reaguje inaczej na nowe słowa i zwroty, a dotychczasowa efektywność nauki języka zaczyna powoli spadać. Dlatego etap wczesnoszkolny to często ostatni dzwonek, aby z w pełni wykorzystać warunki dziecka do przygotowania mu fundamentów łatwej i przyjemnej nauki języka obcego w przyszłości.

Wypracowany przez nas program nauczania wspiera dzieci w rozwoju językowym, a metody pracy dostosowane są do form aktywności dzieci w tym wieku. Oparty na TPR, czyli Metodzie Reagowania Całym Ciałem sposób, wspiera edukację najmłodszych poprzez żywą komunikację, częste powtórki, śpiewanie piosenek, naukę wierszyków oraz gry, zabawy i przedstawienia. Priorytetem podczas pierwszych lat nauki jest nie tylko osłuchanie się z językiem. Chcemy, aby dzieci po naszych lekcjach były pełne pozytywnej motywacji do dalszej nauki angielskiego.

Uczniowie w wieku 6-7 lat

Pozalekcyjny kurs angielskiego dla 6 i 7-latków udowadnia dzieciom, że nauka języka obcego może być ciekawą aktywnością spędzaną z rówieśnikami i nowymi przyjaciółmi z klasy. Nasi lektorzy wciąż uwzględniają naturalną potrzebę poznawania świata przez uczniów. Rozbudzają w dzieciach wyobraźnię i rozwijają ich indywidualne talenty. Podejmują pierwsze próby czytania i pisania, a rozwiązując różne zadania, krzyżówki i rebusy ćwiczą koncentrację uwagi i logiczne myślenie u każdego z młodych uczniów. Wszystkie przygotowane zadania ułożone są zgodnie z zasadą stopniowania trudności.

Uczniowie w wieku 7-8 lat

Nasz kurs dla siedmiolatków i ośmiolatków charakteryzuje się dodaniem do zabawy ciekawych książek i podręczników do nauki angielskiego, które skutecznie łączą metodę opartą na naturalnej dla dzieci ciekawości i chęci odkrywania z budową umiejętności komunikacji, współpracy oraz krytycznego myślenia. Dzieci stają się bardziej poznawcze, rozwija się w nich pomysłowość i kreatywność, a obecność kolegów i koleżanek z klasy niweluje strach przed komunikacją i pracą w grupach, dzięki czemu unikamy bariery językowej. Dodatkową motywacją stają się pierwsze oceny zachęcające do dalszej pracy.

Uczniowie w wieku 8-9 lat

Druga i trzecia klasa w szkole podstawowej to okres uczenia się na pamięć regułek gramatycznych. Nie ma nic bardziej nudnego dla dzieci, których poziom energii życiowej w tym czasie jest bardzo wysoki. Lekcje przygotowane przez nauczycieli Enjoy składają się z angażujących zadań, dzięki którym dziecko czerpie satysfakcję z nauki oraz osiąga więcej z nauki angielskiego. A radośni uczniowie to pewni siebie mówcy, którzy są w stanie pracować nawet przy tak ambitnych projektach, jak prawdziwe problemy świata, np. przyroda i jej środowisko. Buduje to dobre nawyki i zamiłowanie nie tylko do języka angielskiego.

Sprawdź, jak wygląda przykładowa lekcja w zerówce oraz klasach 1, 2 i 3:

Play Video about angielski w szkole podstawowej dla klasy 1 2 3 pierwszej drugiej trzeciej pierwsza druga trzecia

Zajęcia grupowe w szkole podstawowej

Uczniowie w klas 0-3 / Grupy 4 - 10 osobowe
PLN 60
00
45 minut
 • Liczba zajęć w tygodniu: 2 lekcje
 • Czas trwania lekcji: 45 minut
 • Zajęcia stacjonarne w szkole ucznia przed lub po lekcjach

  * Jeżeli będziemy musieli zamknąć centra nauczania zgodnie z wytycznymi rządu, gwarantujemy, że Twoje zajęcia będą kontynuowane online
 • Czas trwania kursu: 2 x 30 lekcji w semestrze (kurs 60 lekcji)
 • Koszt 1 semestru (30 lekcji) wynosi 1800,00 zł
ZAPISY

Zajęcia grupowe w szkole podstawowej

Uczniowie klas 0-3 / Dowolna liczba uczniów
Indywidualna oferta 45 minut
 • Liczba zajęć w tygodniu: 2 lekcje
 • Czas trwania lekcji: 45 minut
 • Zajęcia stacjonarne w szkole ucznia przed lub po lekcjach

  * Jeżeli będziemy musieli zamknąć centra nauczania zgodnie z wytycznymi rządu, gwarantujemy, że Twoje zajęcia będą kontynuowane online
 • Czas trwania kursu: 2 x 30 lekcji w semestrze (kurs 60 lekcji)
 • Koszt 1 semestru (30 lekcji) ustalany jest indywidualnie
ZAPISY
E-dziennik
E-dziennik ucznia
LangLion
Zapisy
Zapisz się
na lekcję próbną
Zapisy
Piosenka Joeya
dla dzieci