Firma Godna Zaufania – Elitarne członkostwo GOLD

Nasza Szkoła po raz kolejny została uhonorowana certyfikatem Firma Godna Zaufania. Tym razem jednak jest to wyróżnienie specjalne. Elitarne członkostwo GOLD przyznawane jest za nieposzlakowaną opinię, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec klientów i kontrahentów.

Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie, a także za ponad 2000 osób obserwujących nasz profil na Facebooku. To tylko potwierdza, że zaangażowanie naszych lektorów w codziennej nauce języków obcych i ciężka praca przy projektach klientów biznesowych przynoszą wysoce zadowalające efekty.

konsumencki laur klienta

Konsumencki Laur Zaufania

Nasza Szkoła otrzymała kolejne, wyjątkowe wyróżnienie: Konsumencki Laur Zaufania. Na podstawie przeprowadzonego badania wśród konsumentów przez Instytut Badania Marki otrzymaliśmy unikalne odznaczenie. […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-dziennik
E-dziennik ucznia
LangLion
Zapisy
Zapisz się
na lekcję próbną
Zapisy
Piosenka Joeya
dla dzieci