Konsumencki Laur Zaufania

konsumencki laur klienta

Nasza Szkoła otrzymała kolejne, wyjątkowe wyróżnienie: Konsumencki Laur Zaufania.

Na podstawie przeprowadzonego badania wśród konsumentów przez Instytut Badania Marki otrzymaliśmy unikalne odznaczenie. W dowód uznania za zachowanie najwyższych standardów obsługi Klienta, zaufanie konsumenckie i pozytywne opinie oraz satysfakcję z wysokiej jakości świadczonych usług trafiliśmy do grona liderów rynkowych pod względem pozytywnych rekomendacji konsumenckich.

Jeszcze raz dziękujemy Kapitule projektu za przyznanie certyfikatu, a naszym Klientom i Partnerom biznesowym dziękujemy za zaufanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-dziennik
E-dziennik ucznia
LangLion
Zapisy
Zapisz się
na lekcję próbną
Zapisy
Piosenka Joeya
dla dzieci