Nauka zdalna powraca

Przed rodzicami i nauczycielami kolejne wyzwanie. Minister zdrowia poinformował, że od 20 grudnia 2021 r. do 9 stycznia 2022 r. w szkołach podstawowych i średnich będzie odbywać się nauka zdalna. Po tym terminie dzieci mają powrócić do nauki w trybie stacjonarnym. Obostrzenia nie dotyczą dzieci uczęszczających do żłobków i przedszkoli.

Powyższe rozporządzenie – przy współpracy z poszczególnymi placówkami szkolnymi – wdrożone zostanie również przez naszą szkołę językową Enjoy. Stosowny komunikat zostanie wysłany rodzicom naszych uczniów drogą mailową, poprzez SMS lub kontaktując się osobiście. Harmonogram spotkań będzie zgodny z aktualnymi grafikami lekcji stacjonarnych dla poszczególnych grup, a linki do spotkań będą sukcesywnie rozsyłane przez naszych lektorów na adresy e-mail rodziców.

W przypadku pojawiających się pytań związanych z prowadzonymi przez naszą Szkołę lekcjami w tym czasie, serdecznie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem: https://www.enjoy-school.pl/kontakt

📞 Tel.: +48 22 224 65 45
✉️ Mail: biuro@enjoy-school.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-dziennik
E-dziennik ucznia
LangLion
Zapisy
Zapisz się
na lekcję próbną
Zapisy
Piosenka Joeya
dla dzieci