Żłobek i przedszkole

Rosnę razem z angielskim

budując swoje szczęście od małego

Naszą misją jest nie tylko nauka angielskiego, ale także szczęście dzieci wynikające z nauki języków obcych. Pragniemy, aby żłobek i przedszkole było przedłużeniem domu, zabawy, wychowania i poczucia bezpieczeństwa. Naszą cegiełką w tej wizji są doświadczeni w pracy z dziećmi lektorzy, którzy obrali sobie za cel doskonalenie zdolności językowych wśród najmłodszych. Pełni energii, pasji i cierpliwości, posiadający wykształcenie kierunkowe nauczyciele Enjoy pomogą każdej placówce wczesnoszkolnej doskonalić zdolności młodych podopiecznych.

Język angielski w przedszkolu to bardzo popularna forma zajęć dodatkowych dla malucha. Pozwala już od najmłodszych lat oswajać się z językiem obcym, co ma znaczący wpływ na późniejszą edukację dziecka. Zajęcia mogą być prowadzone codziennie lub cyklicznie, zarówno w całej placówce, jak i wybranych grupach wiekowych. Lekcje odbywają się metodą immersji językowej, czyli zanurzenia w języku, która polega na prowadzeniu zajęć oraz komunikowaniu się na zajęciach wyłącznie w języku angielskim. Oprócz typowych zajęć w języku angielskim nasi nauczyciele spontanicznie komunikują się z dziećmi w języku polskim i angielskim, aby przyswajały język obcy z naturalnością.

Czy warto zaczynać naukę angielskiego tak wcześnie?

Nie ma wątpliwości, że angielski w żłobku i przedszkolu to dobry pomysł. Wczesne uczenie się języka obcego nie tylko zapewni dziecku lepszy start i ułatwi późniejszą edukację, ale jest bardzo korzystne z psychologicznego punktu widzenia. Taka nauka stymuluje jego rozwój poznawczy, uczy akceptacji i tolerancji oraz otwartości na nowe rzeczy i zjawiska.

Nauka języka angielskiego od najmłodszych lat ma swoje zalety. Dziecięcy mózg chłonie jak gąbka – bardzo szybko przyswaja nowe wiadomości. Warto wykorzystać te zdolności i zacząć naukę języka jak najwcześniej. Dzięki temu dziecko w sposób naturalny przyswoi nowe słówka i zwroty, co będzie świetną bazą dla dalszej językowej edukacji.

Do 3-go roku życia mózg małego dziecka rejestruje każde słowo i wydarzenie, co oznacza, że ilość zaangażowania w celu jego skutecznego rozwoju i stymulacji przełoży się na całe życie małego człowieka.

Małe dziecko nie wstydzi się popełniać błędy i nie ma oporów przed mówieniem, co jest kolejnym atutem nauki języka obcego. Dzięki temu nauka jest efektywniejsza, a dziecko chętniej wykorzystuje nowe umiejętności w codziennym życiu.

Dziecko nie kojarzy nauki z przykrym obowiązkiem. Jest to dla niego forma rozrywki, więc nauka nie jest nudna i dziecko radośnie bierze w niej udział.

Istotna w zajęciach wczesnoszkolnych jest ich różnorodność. Każda nasza lekcja angielskiego jest zaskakująca, ciekawa i emocjonująca dla dziecka.

Czy warto zaczynać naukę angielskiego tak wcześnie?

Nie ma wątpliwości, że angielski w żłobku i przedszkolu to dobry pomysł. Wczesne uczenie się języka obcego nie tylko zapewni dziecku lepszy start i ułatwi późniejszą edukację, ale jest bardzo korzystne z psychologicznego punktu widzenia. Taka nauka stymuluje jego rozwój poznawczy, uczy akceptacji i tolerancji oraz otwartości na nowe rzeczy i zjawiska.

Nauka języka angielskiego od najmłodszych lat ma swoje zalety. Dziecięcy mózg chłonie jak gąbka – bardzo szybko przyswaja nowe wiadomości. Warto wykorzystać te zdolności i zacząć naukę języka jak najwcześniej. Dzięki temu dziecko w sposób naturalny przyswoi nowe słówka i zwroty, co będzie świetną bazą dla dalszej językowej edukacji.

Do 3-go roku życia mózg małego dziecka rejestruje każde słowo i wydarzenie, co oznacza, że ilość zaangażowania w celu jego skutecznego rozwoju i stymulacji przełoży się na całe życie małego człowieka.

Małe dziecko nie wstydzi się popełniać błędy i nie ma oporów przed mówieniem, co jest kolejnym atutem nauki języka obcego. Dzięki temu nauka jest efektywniejsza, a dziecko chętniej wykorzystuje nowe umiejętności w codziennym życiu.

Dziecko nie kojarzy nauki z przykrym obowiązkiem. Jest to dla niego forma rozrywki, więc nauka nie jest nudna i dziecko radośnie bierze w niej udział.

Istotna w zajęciach wczesnoszkolnych jest ich różnorodność. Każda nasza lekcja angielskiego jest zaskakująca, ciekawa i emocjonująca dla dziecka.

Oferta dla właścicieli żłobków i przedszkoli

Podczas zajęć wykorzystujemy bardzo bogatą i atrakcyjną gamę ćwiczeń pobudzających zmysły, między innymi: mnóstwo atrakcyjnych zabaw ruchowych, piosenki, rymowanki, karty obrazkowe, teatrzyki, bardzo krótkie animowane bajki, krótkie bajki czytane z pełnym zaangażowaniem na dywanie, historyjki obrazkowe, podczas których wykorzystywany jest język ciała oraz dedykowane konkretnym czytankom gadżety, które mają na celu uatrakcyjnić i wzmocnić proces skupienia dziecka. Te działania wpływają na wzmocnienie motywacji wewnętrznej, a ta niewątpliwie ma ogromne, jeśli nie najważniejsze znaczenie w procesie przetwarzania języka obcego.

Na naszych lekcjach dzieci w naturalny sposób i poprzez aktywną oraz angażującą zabawę są stymulowane do produkcji w języku angielskim co pozwala na kodowanie nowych informacji w pamięci długotrwałej. Dlatego tak ważne jest tworzenie przyjaznego środowiska sprzyjającego swobodnemu eksperymentowaniu z językiem.

Właściwie dobrane narzędzia do pracy na lekcjach wyzwalają w uczniach prawdziwą i spontaniczną radość, która pomaga w zapamiętywaniu i rejestrowaniu. Dbamy o to, aby lekcje były kolorowe, wesołe i różnorodne, urozmaicone, a zarazem spójne w treści. Dynamiczne zabawy pobudzają naturalną ciekawość poznawczą dziecka i tym samym głębiej zanurzają go w tematykę lekcji. Dziecko początkowo powtarza nowe słowo, następnie używa go w wierszyku lub w piosence, a w kolejnym etapie potrafi samodzielne wykorzystać słowa w szerszym kontekście i w zdaniach. Niezwykle istotną rolę odgrywa cel lekcji, który musi być jasno określony i sprecyzowany na początku kursu. Dodatkowo:

Jest możliwość wyposażenia dzieci w dodatkowo płatne zestawy podręczników i ćwiczeń uzupełnione o płyty CD z interaktywnymi ćwiczeniami, grami oraz piosenkami i rymowankami do samodzielnego i systematycznego przetwarzania w zaciszu domowym.

Mali uczniowie są także wyposażani w tematyczne i wyselekcjonowane kolorowanki dobrane spójnie do tematów lekcji, dzięki którym będą sobie przypominać, utrwalać i dalej samodzielnie wykorzystywać podczas produkcji językowej.

Motywem przewodnim, a zarazem głównym bohaterem i wsparciem dla dzieci jest pacynka rozgadanej papużki o imieniu Joey. Bohater naszej szkoły językowej jest energiczny, zawsze wspierający, wesoły i z poczuciem humoru.

E-dziennik
E-dziennik ucznia
LangLion
Zapisy
Zapisz się
na lekcję próbną
Zapisy
Piosenka Joeya
dla dzieci