Black Weekend SALE

angielski black friday weekend promocja

Wkrótce długo wyczekiwany Black Friday. Czarny Piątek jest amerykańską tradycją, która każdego roku wypada w dzień po Święcie Dziękczynienia. To właśnie wtedy oficjalnie zaczyna się sezon przedświąteczny i rozkręca się zakupowe szaleństwo. Akcja ta została szybko zaadaptowana przez europejskie sklepy – w końcu wszyscy kochają wyprzedaże!


Brytyjskie sieci dołączyły do tej mody już jakiś czas temu. W przeciwieństwie do “zwariowanych” Amerykanów uważają się jednak za naród dystyngowany i powściągliwy, dlatego w UK rzadko można spotkać się z chaotycznymi scenami wyrywania sobie telewizorów w sklepach lub bójek nad przecenionym mikserem. W tym roku całe wydarzenie i tak będzie wyglądało inaczej. W związku z przeniesieniem sprzedaży do internetu w UK sprzedawcy uruchomili atrakcyjne promocje w sklepach online. Robiąc zakupy wprost z własnej kanapy można oszczędzić nie tylko pieniądze, ale i swój czas.


Enjoy także dołącza się do akcji! Każdy nowy uczeń, który w dniach 26.11.2021 – 30.11.2021 r. zamówi u nas przynajmniej 10 indywidualnych lekcji języka angielskiego online, otrzyma na nie aż 20% rabatu! Rabat można wykorzystać do końca marca 2022 roku. Szczegóły w Regulaminie Promocji.

angielski promocja

Halloweenowa promocja

Trick or Treat, czyli promocyjny cukierek albo psikus! Nie bez powodu czekaliśmy z tą informacją aż do zmierzchu. Ciemność za oknami sprzyja […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-dziennik
E-dziennik ucznia
LangLion
Zapisy
Zapisz się
na lekcję próbną
Zapisy
Piosenka Joeya
dla dzieci