Basia

Basia

Metodyk nauczania języków obcych

Metodyk Lektor Angielskiego dla dzieci

O Basi można powiedzieć wiele, ale to nauczanie najmłodszych zajmuje największą część w jej nauczycielskim sercu. Z tej wielkiej pasji narodził się fanpage i blog BB’s Playground, przez który doradza nauczycielom, jak prowadzić atrakcyjne zajęcia dla dzieci. Uwielbia tworzyć materiały dydaktyczne, głównie z prześcieradeł, tektury i rolek, a dzięki tym umiejętnościom miała szansę szkolić nauczycieli na konferencjach i webinariach, takich jak PASE Young Learners, Kapelusze Lektora czy Rewelacje, a przez to pokazać, jak prowadzić ekologiczne zajęcia z języka angielskiego. Nauczycielom, których spotkała na swojej trenerskiej drodze, stara się pokazać, jak ważna jest jakość, organizacja oraz szaleństwo i zabawa w sali lekcyjnej. Kartonowa Królowa, nauczycielska grupa miłośników kartonu i tektury, to jeden z kilku jej szalonych projektów. Współpracuje z wydawnictwem Macmillan, jako trener edukacyjny oraz z Horyzontami Anglistyki jako autor artykułów.

Prywatnie jest mamą dwójki chłopców, których wychowuje dwujęzycznie. Kocha anglojęzyczne książki dla dzieci szczególnie serię Mr Men i Little Miss, które kolekcjonuje od kilku lat.

Kwalifikacje

Uniwersytet w Białymstoku – uzyskany dyplom i uprawnienia do nauczania języka angielskiego

Uniwersytet w Białymstoku – uzyskany tytuł magistra

Uniwersytet w Białymstoku – uzyskany dyplom i uprawnienia do nauczania grup przedszkolnych i klas 1-3 szkoły podstawowej

Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku – ukończony kurs kwalifikacyjny z zakresu zarządzania oświatą

Doświadczenie zawodowe

Uczy języka angielskiego od 18 lat. Uczyła w szkołach, przedszkolach oraz szkołach językowych. Prowadzi warsztaty dla dzieci z książką anglojęzyczną, fartuchowe opowieści oraz anglojęzyczne warsztaty teatralne. Bierze udział w licznych konferencjach i webinariach jako prelegent. Prowadzi swój fanpage BB’s Playground, grupę Kartonowa Królowa, jak również autorskie szkolenia, takie jak: Eko nauczyciel w przedszkolu, w szkole i w domu, celem podnoszenia jakości pracy nauczycieli językowych.

E-dziennik
E-dziennik ucznia
LangLion
Zapisy
Zapisz się
na lekcję próbną
Zapisy
Piosenka Joeya
dla dzieci