Emilia

Emilia

Metodyk nauczania języków obcych

lektor angielskiego

Gdyby Emilia stała się nagle superbohaterem, Empatia to byłoby jej drugie imię. Emanujące z niej ciepło i zrozumienie wspierają rozwój językowy jej podopiecznych… i tak jest od ponad 10 lat. Kiedy Emilia wchodzi do klasy, ożywiają się nawet najbardziej nieśmiałe dzieci. W swojej pracy uwielbia wykorzystywać oryginalne pomoce dydaktyczne (bez pacek na muchy nie wychodzi z domu), piosenki i wierszyki tak, aby wydobyć z uczniów jak najwięcej. Ponieważ komunikacja w języku angielskim jest dla niej najważniejsza, zawsze stara się stworzyć naturalne i bezpieczne środowisko w swojej klasie. Biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i buduje bazę metod nauczania najmłodszych. Jest też czynnym i cenionym metodykiem prowadzącym szkolenia i webinary dla blisko 100 lektorów w Szkole Języków Obcych Enjoy.

Prywatnie jest mamą 4-letniego Julka, w którym zaszczepia miłość do języka angielskiego poprzez zabawy, gry i książeczki anglojęzyczne. To cała ona – Empatyczna Emilia.

Kwalifikacje

Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Ostrołęce (uzyskany dyplom i uprawnienia nauczyciela języka angielskiego),

Studia magisterskie na kierunku Filologia Angielska (Uniwersytet Warszawski).

Szkolenia i certyfikaty:
– kurs Akademia Metodyka PASE (certyfikat metodyka),
– kurs Akademia Metodyka Edunation (certyfikat metodyka),
– kurs Akademia Trenera Edunation (certyfikat trenera).

Doświadczenie zawodowe

Jej kariera od samego początku związana była z nauką języka angielskiego. Wciąż się rozwija, a swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi. Jako trener i metodyk wspiera lektorów języków obcych w rozwoju zawodowym. Tworzy i prowadzi szkolenia oraz warsztaty stacjonarne i online, których celem jest podniesienie jakości pracy nauczycieli językowych.

E-dziennik
E-dziennik ucznia
LangLion
Zapisy
Zapisz się
na lekcję próbną
Zapisy
Piosenka Joeya
dla dzieci