Praktyki i staże

Praktyki i staże

dla studentów i absolwentów

Jesteś studentem kierunku filologii angielskiej lub lingwistyki stosowanej i zastanawiasz się nad pracą w edukacji? A może studiujesz pedagogikę z językiem angielskim lub zbliżone kierunki i wciąż zastanawiasz się nad swoją karierą? Aplikuj do Enjoy, gdyż naszą ofertę praktyk i staży kierujemy do studentów kierunków lingwistycznych.

Proponujemy płatne staże w oparciu o umowę zlecenie, bądź kontrakt B2B. Wszystkich studentów i absolwentów zainteresowanych odbyciem u nas praktyki czy stażu zachęcamy do wysłania swojego CV:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Stosownie do postanowień art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016 r.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w celu rekrutacyjnym przez Szkołę Języków Obcych Enjoy z siedzibą w Warszawie”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Szkoła Języków Obcych Enjoy z siedzibą w Warszawie przy ul. Korkowej 163a lok. 173. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aplikacje prosimy przesłać na adres:

E-dziennik
E-dziennik ucznia
LangLion
Zapisy
Zapisz się
na lekcję próbną
Zapisy
Piosenka Joeya
dla dzieci