Rekrutacja – najczęściej zadawane pytania

FAQ

Akademia przyjaznej rekrutacji

Przed przystąpieniem do procesu rekrutacji warto zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, jakie kierowane są do naszego działu HR. Jeżeli Twoje pytanie nie znajduje się na liście a uważasz, że powinno się tu znaleźć – skontaktuj się z nami!

Aplikacje do Enjoy zbierane są za pośrednictwem ogłoszeń rekrutacyjnych zamieszczonych na stronie enjoy-school.pl w zakładce „Oferty pracy” bądź na zewnętrznych portalach rekrutacyjnych. Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem pracy/praktyk, ale na stronie nie znaleźli Państwo interesującej oferty, prosimy o pozostawienie swojego CV za pomocą formularza dostępnego w zakładce kontaktowej lub bezpośrednio wysyłając na adres mailowy: rekrutacja@enjoy-schoo.pl.

Wszystkie przesyłane do nas aplikacje powinny zawierać następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Nasi rekruterzy skontaktują się z tylko wybranymi osobami w celu zaproszenia ich na kolejny etap rekrutacji.

Istnieje możliwość wycofania aplikacji. W tym celu należy przesłać na adres rekrutacja@enjoy-school.pl mail z prośbą o usunięcie aplikacji z naszej bazy CV. Po otrzymaniu takiego maila, aplikacja zostanie niezwłocznie usunięta.

Dane osobowe są przechowywane w naszej bazie danych, która spełnia wszystkie niezbędne wymagania GIODO. Dostęp do niej mają tylko uprawnione osoby.

Tak, na adres naszej siedziby z dopiskiem „Rekrutacja” oraz numerem referencyjnym podanym w ogłoszeniu lub nazwą stanowiska.

Do procesu rekrutacji potrzebny jest tylko jeden komplet dokumentów.

Przed umówioną rozmową warto:

  • Zapoznać się dokładnie z profilem stanowiska, zamieszczonym w ogłoszeniu rekrutacyjnym
  • Zebrać jak najwięcej informacji o naszej firmie
  • Zastanowić się, jakie pytania chcielibyście Państwo zadać przyszłemu pracodawcy
  • Stawić się punktualnie na spotkanie rekrutacyjne
E-dziennik
E-dziennik ucznia
LangLion
Zapisy
Zapisz się
na lekcję próbną
Zapisy
Piosenka Joeya
dla dzieci