Voucher Świąteczny

Nie wiesz jaki prezent

podarować bliskim na Święta?

Wręczanie prezentów świątecznych to jeden z najprzyjemniejszych momentów każdych świąt. Wpływa nie tylko na poprawę samopoczucia osoby obdarowanej i wręczającej prezent, ale również tworzy piękne wspomnienia, do których chętnie wracamy nierzadko przez całe życie. Aby tak się jednak stało, musimy najpierw rozwiać wszelkie wątpliwości związane z tym, co kupić, aby sprawić prawdziwą radość…

W natłoku codziennych obowiązków i tłumów w sklepach, szczególnie przed świętami Bożego Narodzenia ciężko jest skupić się na wyborze odpowiedniego prezentu. Na szczęście wciąż są prezenty oryginalne, praktyczne, gustowne, a dodatkowo pewne, które jesteś w stanie zamówić zaledwie w kilka minut. Należy do nich między innymi Voucher Świąteczny na lekcje online z języka angielskiego. Oczywiście, rzeczy materialne cieszą, ale często mobilizacja do nauki języka obcego pozostaje w pamięci na lata, dlatego kupując Voucher Enjoy podarowujesz nie tylko emocje i dobre wspomnienia, ale także wiedzę, rozwój, a przede wszystkim pewność siebie!

Święta już za pasem!

Voucher Świąteczny od Enjoy to nowoczesny, wyszukany i oryginalny prezent, który posiada wiele wyjątkowych cech. Charakteryzuje go przede wszystkim różnorodność, ponieważ lekcje mogą być przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Co ważne, jeżeli nie wiemy, jaki jest poziom zaawansowania obdarowywanej osoby to wystarczy wybrać Voucher wartościowy na wybraną kwotę, aby druga osoba miała możliwość dokonania wyboru. W ten sposób będziesz mieć pewność, że będzie to na pewno trafiony podarunek.

Prezenty na Święta dla firm

Wielu pracodawców obdarowuje swoich pracowników premiami świątecznymi, bonami towarowymi lub upominkami. Miłą i oryginalną formą prezentu może być także Voucher Świąteczny od Enjoy, dzięki któremu obdarowani będą mogli skorzystać z dodatkowych lekcji angielskiego w odpowiednim dla nich terminie. Inwestując w pracowników, inwestujemy we własną firmę!

Postaw na rozwój

Voucher jest prezentem, który udowadnia, że zależy nam nie tylko na dobrym samopoczuciu drugiej osoby, ale przede wszystkim na jej rozwoju. Taki upominek pokazuje, że do wyboru prezentu świątecznego podeszliśmy z odpowiednim zaangażowaniem. Daje mnóstwo przyjemnych przeżyć i wpływa na całe nasze życie, więc często uważany jest za bardziej atrakcyjny od typowo materialnego podarunku. 

Jak zakupić nasz Świąteczny Voucher?

W tym roku możesz zakupić nasz Voucher w dwóch wariantach: trzy- i sześciomiesięcznym, a do każdego vouchera otrzymasz jedną lekcję gratis oraz rabat 20% na przedłużenie kursu (odpowiednio 3 lub 6 miesięcy):

 • Voucher „3 miesiące lekcji” – składa się z 12 lekcji języka angielskiego online + 1 lekcji gratis oraz 20% rabatu na przedłużenie kursu do wykorzystania w ciągu kolejnych 3 miesięcy;
 • Voucher „6 miesięcy lekcji” – składa się z 24 lekcji języka angielskiego online + 1 lekcji gratis oraz 20% rabatu na przedłużenie kursu do wykorzystania w ciągu kolejnych 6 miesięcy.

Regulamin:

 1. Voucher może być wykorzystany przy zakupie indywidualnych lekcji języka angielskiego oferowanych przez z Szkołę Języków Obcych Enjoy (www.enjoy-school.pl). Jego wartość pokrywa zakup 12 lub 24 lekcji po 45 minut każda.
 2. Aby skorzystać z vouchera, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Szkoły Języków Obcych Enjoy podając dane z vouchera, tj. imię i nazwisko, numer telefonu lub adres e-mail, numer vouchera oraz datę ważności. Skontaktować można się:
  – telefonicznie: +48 22 224 65 45,
  – wysyłając do nas wiadomość e-mail: biuro@enjoy-school.pl,
  – osobiście (ul. Korkowa 163A lok. 173, Warszawa).
 3. Wartość vouchera zostanie odjęta od całkowitej wartości zamówienia wybranego kursu.
 4. Voucher można wykorzystać jednokrotnie.
 5. Termin ważności Vouchera Świątecznego Enjoy określony jest na voucherze. Lekcje można rozpocząć do 6 miesięcy od daty zakupu.
 6. Voucher nie podlega wymianie na gotówkę.
 7. Kursy językowe zakupione przy pomocy vouchera podlegają standardowym warunkom realizacji.
 8. Podczas składania jednego zamówienia można wykorzystać więcej, niż jeden voucher.
 9. Voucher można zamówić do 23.12.2021 r. (godz. 12:00) wypełniając poniższy formularz lub kontaktując się bezpośrednio z naszym Biurem.
Administratorem danych osobowych jest Szkoła Języków Obcych Enjoy z siedzibą w Warszawie przy ul. Korkowej 163A lok. 173. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu obsługi zapytania i identyfikacji nadawcy. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności.
E-dziennik
E-dziennik ucznia
LangLion
Zapisy
Zapisz się
na lekcję próbną
Zapisy
Piosenka Joeya
dla dzieci