Bajkowe lekcje angielskiego dla przedszkolaków

lekcje angielskiego w przedszkolu
Jeżeli chcesz się rozwijać w zawodzie lektora języka angielskiego i być coraz lepszym nauczycielem, kursy i szkolenia podnoszące kompetencje są na pewno odpowiednim wsparciem. Realizowane przez metodyków Enjoy kreatywne warsztaty inspirują pomysłami i rozwijają praktyczne umiejętności. 

Dziś odbyły się warsztaty szkoleniowe dla lektorów uczących w przedszkolach, które poprowadziła jedna z naszych metodyczek – Basia. Wzięliśmy na tapetę cudowne książki anglojęzyczne, takie jak:

  • Brown Bear, Brown Bear, what do you see?” by Eric Carle
  • Monkey and Me” by Emily Gravett
  • A Busy Day for Birds” by Lucy Cousins

Rozmawialiśmy o wartościach, płynących z czytania na zajęciach, a także wzięliśmy udział w zabawach ruchowych, a nawet zrobiliśmy własne story cubes z rolek po papierze toaletowym. Wymienialiśmy się spostrzeżeniami, dobrymi praktykami i analizowaliśmy niecodzienne sytuacje, które potrafią się zdarzyć podczas zajęć z najmłodszymi. W końcu ciekawski przedszkolak to jeden z najbardziej wymagających uczniów, więc jego edukacja do najłatwiejszych nie należy. Ale z pewnością do najprzyjemniejszych! Oh, tak!

Tego typu szkolenia nie tylko pomagają rozwijać się naszym lektorom zawodowo. Pozwalają na poprawę umiejętności teoretycznych i praktycznych, które stale się przydają w karierze nauczyciela języka. Szczególnie takiego, którego rolą jest nauka poprzez zabawę i stworzenie bajkowych warunków swoim najmłodszym podopiecznym.

Ale to nie wszystko! To dopiero początek, gdyż mamy zaplanowanych w rozpoczynającym się roku szkolnym aż kilkadziesiąt takich i podobnych warsztatów z lektorami Enjoy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-dziennik
E-dziennik ucznia
LangLion
Zapisy
Zapisz się
na lekcję próbną
Zapisy
Piosenka Joeya
dla dzieci