Nauczycielka Klaudia: Lekcje angielskiego i taniec pełne energii

lektorka angielskiego

Nauczyciel to zawód i powołanie, to zdolności wrodzone i wyuczone, to odpowiedni zbiór cech osobowości i temperamentu, to umiejętność poświęcania się dla dobra innych osób. To także miłość do dzieci i wszystkich swoich podopiecznych. Jest to praca wymagająca, dlatego, aby zostać dobrym nauczycielem praca w zawodzie musi przynosić satysfakcję i niezwykłą przyjemność, bez względu na okoliczności i sytuacje. Do takich nauczycieli z pewnością należy Klaudia, która od lat prowadzi energetyczne lekcje języka angielskiego dla uczniów szkół podstawowych oraz jest instruktorką tańca dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

lektor angielskiego

Nauczycielka Klaudia: Lekcje angielskiego i taniec pełne energii
Klaudia należy do grona nauczycieli Szkoły Języków Obcych Enjoy. Prowadzi dynamiczne, pełne energii i pasji lekcje angielskiego dla uczniów szkół podstawowych, a od 10 lat zaraża swoim entuzjazmem także podczas lekcji tańca. Dzięki swojemu profesjonalizmowi i pasji sprawia, że każdy – czy to na parkiecie, czy na sali lekcyjnej – czuje się swobodnie. Jest empatyczna, co świetnie sprawdza się w pracy z ruchem i emocjami. 

Nauczyciel idolem dziecka
Każde dziecko już w przedszkolu, czy szkole podstawowej ma swojego idola, a czasami nawet kilku. Taki wzór do naśladowania to najczęściej człowiek sukcesu, którego wszyscy znamy z telewizji, np. piłkarz, skoczek narciarski lub piosenkarka. Zdarza się jednak, że wśród idoli znajdują się także nauczyciele. Także nauczyciele angielskiego, o czym niejednokrotnie przekonała się właśnie nasza lektorka Klaudia. Zaangażowanie ukierunkowane na pracę ucznia zawsze przynosi efekty wśród jej młodych uczniów. Sama zdobywała doświadczenie taneczne w najlepszych szkołach tańca na świecie, między innymi w Broadway Dance Center w Nowym Jorku, Debbie Reynolds Legacy Studio, Millenium Dance Complex, Playground w Los Angeles. Tam też, latami szlifowała swój – i tak perfekcyjny – angielski.

Dzień Nauczyciela
Dobry nauczyciel to człowiek, którego cechuje wszechstronna osobowość nastawiona na współpracę i współdziałanie. To osoba, która lubi swoją pracę, ma wizję ucznia, potrafi odkrywać, rozbudzać i kształtować indywidualne możliwości swoich podopiecznych. To właśnie nauczyciel będący w codziennym kontakcie z dziećmi i młodzieżą musi umieć budować prawdziwe zaangażowanie. A więc, kiedy ktoś nas pyta o dobrego nauczyciela, to tak naprawdę ma na myśli skutecznego nauczyciela. Takiego, który zaraża swoją pasją, jest zmotywowany, sympatyczny, cierpliwy, kreatywny, motywuje do dalszej nauki, potrafi słuchać, zrozumiale tłumaczy trudne zagadnienia, ocenia bez krytyki i nieustannie rozwija się w swoich pasjach.

Jutro przypada Dzień Edukacji Narodowej, zwany tradycyjnie Dniem Nauczyciela. Jest to zatem doskonała okazja, aby podziękować wszystkim pracownikom oświaty za trud wkładany w ich pracę. Dlatego my także kierujemy najlepsze życzenia wszystkim nauczycielom oraz naszym lektorom, którzy codziennie z wielką pasją uczą i wspierają tysiące dzieci. Jesteście najlepsi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-dziennik
E-dziennik ucznia
LangLion
Zapisy
Zapisz się
na lekcję próbną
Zapisy
Piosenka Joeya
dla dzieci